چگونه در مارکت پلیس نارنجی فروشنده شویم؟

مزیت فروشنده شو چیست؟

مارکت پلیس نارنجی چیست و چگونه می‎توانیم در آن به یک فروشنده تبدیل شویم؟

فروشنده شوید

طراحی و مدیریت یک سایت فروشگاهی می‎تواند چالش‎های خاص خود را داشته باشد. مدیریت هاست و دامنه، تامین امنیت، بروزرسانی و … همگی زحمت‌های خاص خود را دارد. اما بخش مهم‌تر ماجرا اینجاست که شما به عنوان یک تازه‌کار چگونه می‌توانید خودتان را در معرض دید مخاطب قرار دهید؟ نارنجی اینجاست تا به عنوان یک مارکت پلیس بزرگ به شما کمک کند تا محصولات و خدمات خود به سادگی به فروش برسانید. با نارنجی فروشنده شو!

چگونه می‎توانم در نارنجی فروشنده بشوم؟

فروشگاه اینترنتی نارنجی این امکان را برای:

و … فراهم کرده است که تحت نام تجاری خاص و منحصر‎به‌فرد خود از بستر این مجموعه‎ی بزرگ برای ارائه‎ی محصولات خود به مخاطب استفاده کنند. 

چرا فروشنده شو؟

سیستم‎های همکاری در فروش کل دنیا را تحت تاثیر قرار داده‎اند. بنابراین چرا شما باید از این قافله عقب بمانید؟ اما مزیت‎های فروشنده شدن در مارکت ‎پلیس نارنجی چیست؟

تعریف مشتری یا کاربر در نارنجی

مشتری یا کاربر شخصی است که:

 در این سایت ثبت نام کرده و اقدام به بررسی محصولات یا خرید آن‎ها می‎کند. 

فروشنده
فروشنده

فروشنده به کاربرانی که گفته می‎شود که محصولات خود را در مارکت پلیس نارنجی بارگزاری کرده و به فروش آن‌ها می‎پردازند.

روشنده صاجب یک پنل فروشگاهی خواهد بود که از طریق آن می‎تواند مدیریت سایت خود را انجام دهد. فروشنده‎ها به دو شکل تعریف می‏شوند: حقیقی و حقوقی.

فروشنده‎ی حقیقی: به فروشنده‎ای گفته می‏شود که به صورت یک شخص دارای ویژگی‎هایی همچون نام، نام خانوادگی، کد ملی، تاریخ تولد، شماره شناسنامه و … است. 

فروشنده‎ی حقوقی: به موسساتی گفته می‏شود که مراحل قانونی ثبت شرکت را انجام داده و دارای مشخصاتی مانند شماره‎ی ثبت، نام شخص حقوقی، تاریخ ثبت، کد اقتصادی و … هستند.

شرایط فروشندگان

در مارکت پلیس نارنجی چگونه خواهد بود؟

فروشنده

مراحل فروشنده شو

اگر صاحب یک کسب‎وکار بزرگ یا کوچک هستید، اگر واردکننده یا تولید‎کننده‎‎اید، اگر در خانه‎ی خودتان اقدام به تولید صنایع دستی می‎کنید، در هر صورت این امکان برای‎تان فراهم شده تا کالاهای خود را از طریق مارکت‎‌پلیس نارنجی به فروش برسانید. برای انجام این کار کافی است که مراحل زیر را طی کنید:

ثبت ‎نام کنید

پیش از هر کاری لازم است به عنوان یک شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به ثبت‎نام در این سایت نمایید. بعد از انجام این کار بایستی کمی شکیبایی به خرج دهید تا اطلاعات شما توسط کارشناسان ما مورد بررسی قرار بگیرند. نتیجه از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد. 

برند خود را ثبت کنید

در این مرحله بایستی برند خود را ثبت کنید تا محصولات‎تان تحت این عنوان به فروش برسند. برای انجام این کار لازم است که یک نام مناسب انتخاب کنید که البته قوانین خاص خود را دارد و بایستی به آن‎ها توجه داشته باشید. 

نکته: البته شما می‎توانید هیچ برندی ثبت نکنید و محصولات خود را با برند متفرقه به فروش برسانید. 

گارانتی ایجاد کنید

نارنجی یک پلتفرم برای همکاری در فروش است و تلاش می‎کند که کسب‎وکار شما را در معرض دید قرار دهد. اما از آن سو بایستی رضایت مشتریان را هم فراهم آورد. به همین خاطر ضمانت‎نامه‎های مختلفی را در نظر می‎گیرد. شما بایستی بر اساس ماهیت و نوع کالایی که دارید، نوع گارانتی محصول خود را مشخص کنید. 

محصول خود را در سایت درج کنید و قیمت بگذارید

در این مرحله دیگر شما صاحب یک فروشگاه کامل در نارنجی شده‎اید. حالا می‎توانید با توجه به قوانین این مارکت‎پلیس اقدام به بارگزاری محصولات و قیمت‎گذاری آن‎ها کنید. 

    پیوستن به فروشنده شو

    راه های ارتباطی

    می توانید یا با ما در تماس باشید ما مشتاقانه منتظر شنیدن صدای شما هستیم . 

    یا فرم ذیل را تکمیل نمایید کارشناسان نارنجی در اصرع وقت با شما تماس می گیرند.