فروشگاه اینترنتی نارنجی، بازار بزرگ در زمینه فروش تجهیزات و تاسیسات ساختمانی می‌باشد. در نارنجی سعی بر آن شده است که با استفاده ازانواع شبکه های فروش کالا از تولیدکننده مستقیما و با حذف واسطه ها به مصرف کننده نهایی ارائه گردد.

مشاوره و خدمات نصب و همچنین پشتیبانی و گارانتی متمایز از شرکت های تولید کننده از ویژگی های منحصر به فرد مجموعه نارنجی میباشد

دسته بندی کالا های ما روزانه در حال افزایش و گسترش میباشد تا بتوانیم با ارائه کالای بیشتر دامنه بیشتری از مشتریان را دعوت به یک خانواده شدن و ایجاد باشگاه مشتریان نارنجی بنماییم 

پاسخگویی و خدمت رسانی در تمامی ایام و شبانه روزی سعی ما در نارنجی میباشد .

تماس با ما

خانواده نارنجی متشکل از تمامی افرادی میباشد که در آن گوچک و بزرگ نقش آفرینی میکنند و همه ما فارغ از سلسله مراتب و سمت و جایگاه خود یک خانواده هستیم و قبل از اینکه با هم همکار باشیم دوست و همیار هم هستیم 

فوق العاده بودن یک خصیصه نیست ، یک نگرش است و سعی تیم ما اجرای آن است.

خدمات مشاوره وپیمانکاری

تیم ما در خصوص مشاوره خرید محصول مناسب تمام سعی خود را مینماید و همچنین چنانچه نیاز به خدمات نصب و حتی پشتیبانی داشته باشید میتوانیم در خدمت شما عزیزان باشیم .

تنوع دسته بندی کالا ها و خدمات ما تمام نیاز شما به آنچه را که در زمینه ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد را برطرف مینماید .

ارائه کالا مستقیم از کارخانه و داشتن گارانتی vip برای محصولات خریداری شده از نارنجی باعث میشود تا برای مصرف کننده نهایی خرید و استفاده از وب سایت و فروشگاه اینترنتی نارنجی به صرفه و یک خرید متمایز باشد .

Ship package

ارسال سریع

زیر 2 ساعت در تهران

مهلت تست کالا

برای دسته کالاهایی که نیاز به نصب برای استفاده ندارند ، 7 روز مهلت تست و مرجوعی کالا وجود دارد . برای اطلاعات بیشتر صفحه قوانین و مقررات خرید از وب سایت نارنجی را مطالعه بفرمایید

خرید و ارسال کالای خود را آنلاین بررسی کنید

علاوه بر اینکه در هر مرحله از ارسال کالا از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی میشود ، شما میتوانید از ظریق سایت نارنجی نیز کالای خود را تا رسیدن به مقصد بررسی نمایید .

پاسخگویی 24 ساعته

سعی ما پاسخگویی و پشتیبانی 24 ساعته برای شما مشتریان عزیز میباشد
راههای ارتباط با ما را در صفحه تماس با ما میتوانید ببنید و هر کدام برای شما راحتر بود از آن استفاده بکنید .

همکاران و کارشناسان سایت نارنجی از 9 صبح تا ساعت 12 شب از طریق چت آنلاین به پشتیبانی و همراهی شما می پردازند.

تنوع برندها

بیش از 150 برند

تنوع مدل ارسال

مدل ارسال را شما انتخاب کنید:

ارسال با پیک نارنجی برای تهران و حومه ، پست ، باربری برای شهرستانها 

تنوع مدل پرداخت

تسویه در محل برای تهران 

پرداخت اینترنتی، کارت به کارت برای شهرستان 

پیگیری سفارشات

برای پیگیری سفارش، لطفا شماره سفارش و آدرس ایمیل خود را در کادرهای زیر وارد کرده و دکمه پیگیری را فشار دهید. شماره سفارش از طریق رسید و ایمیلی که به شما ارسال شده در اختیارتان قرار گرفته است.